• آرشیو اخبار اداری و مالی


اطلاعیه‌های مهم اداره کارگزینی

تاریخ اطلاعیه: ۱۳۹۹/۱۰/۱۵

- به اطلاع می رساند برای ثبت دورکاری دی ماه از مسیر کارتابل نامه ها / جدید/ حضور و غیاب /درخواست دورکاری اقدام فرمایید.

______________________________________________

تاریخ اطلاعیه: ۱۳۹۹/۱۰/۰۶

با عنایت به استفساریه بند «و» ماده 44 قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه کشور (در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران محترم) که در تاریخ 1399/08/07 به تأیید شورای محترم نگهبان رسیده است، موارد ذیل را به استحضار می رساند:
1.    به استناد ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران و بخشنامه شماره 379599 مورخ 99/09/25 سازمان امور اداری و استخدامی به دستگاه های اجرایی، این تبدیل وضعیت شامل جانباز، فرزند شهید، همسر شهید، برادر یا خواهر شهید، همسر و فرزند جانباز 25 درصد و بالاتر، همسر و فرزند آزاده بالای یک سال اسارت، رزمنده و همسر و فرزند رزمنده با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه، فرزند جانباز کمتر از 25 درصد و آزاده و فرزند آزاده کمتر از یک سال اسارت می‌شود.
2.    به استناد بخشنامه یادشده سازمان امور اداری و استخدامی در حال حاضر و تا اطلاع ثانوی، فرایند صدور شماره مستخدم برای کارکنان قراردادی دارای شناسه فعال شده است.
3.    با توجه به تصریح و تأکید استفساریه قانون پنج ساله پنجم کشور، ایثارگرانی که در زمان اعتبار قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه (از تاریخ 90/01/01 تا تاریخ 95/12/29) با دستگاه اجرایی قرارداد داشته یا دارای حکم کارگزینی باشند، مشمول این تبدیل وضعیت هستند. (بدین معنا که همکاران ایثارگر قراردادی که در بازه زمانی مذکور در دانشگاه اشتغال داشته و تا هم اکنون نیز حضور دارند،‌ مشمول هستند.)
4.    ارائه معرفی نامه از بنیاد شهید برای ایثارگران مشمول، الزامی است و این معرفی نامه باید به صورت حضوری توسط عزیزان به اداره کارگزینی تحویل داده شود.
5.    ارائه ریز واریز بیمه از تاریخ اولین بکارگیری تاکنون با مهر و امضاء شعب تامین اجتماعی (بدون وقفه در پرداخت کسورات) برای ایثارگران مشمول الزامی است. (لازم است پرینت ریز بیمه از سایت تأمین اجتماعی گرفته و برای اخذ مهر تأییدیه،‌ به شعبه 22 مراجعه شود.)
6.    مدارک مورد نیاز یادشده (به عنوان بخش‌های ستاره دار)، توسط همکاران اداره کارگزینی در سامانه استخدام و بکارگیری نیروی انسانی (کارمند ایران) بارگزاری و پس از تأیید سازمان برنامه و بودجه استان تهران، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و در نهایت سازمان امور اداری و استخدامی؛ شماره مستخدم صادر می‌شود. لذا پس از اخذ شماره مستخدم، فرایند صدور احکام کارگزینی انجام خواهد شد.
همکاران محترمی که با توجه به موارد یادشده مشمول تبدیل وضعیت هستند لطفاً در اسرع وقت نسبت تهیه و ارائه مدارک خود به اداره کارگزینی اقدام فرمایند. در صورت عدم امکان مراجعه حضوری مدارک از طریق اتوماسیون برای سرکار خانم زارع ارسال شود ولی اصل معرفی نامه باید به کارگزینی ارائه شود. مزید استحضار عزیزان، موضوع تبدیل وضعیت کارکنان حجمی و شرکتی دانشگاه در دست پیگیری است و به مجرد حصول نتیجه، مراتب به اطلاع همکاران محترم خواهد رسید.
نظر به ضرورت الصاق تأییدیه تأمین اعتبار لازم (توسط دانشگاه) در سامانه و اینکه لازمه این کار، برآورد تعداد افراد مشمول در این مرحله است، لطفاً تلاش شود تا تاریخ 99/10/07 مدارک مربوطه تحویل اداره کارگزینی شود.

تاریخ درج خبر: 1399/10/03  -  ساعت درج خبر: ١٠:٣٦  -  شماره خبر: ١٣٨٣٩  -  تعداد بازدید: 191


خروج