• آرشیو اخبار اداری و مالی


برگزاری اولین نشست معاون توسعه و مدیریت منابع و مدیران حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع و مجموعه معاونت فرهنگی
اولین نشست میان معاون و مدیران معاونت توسعه و مدیریت منابع و مجموعه معاونت فرهنگی در زمان تصدی دکتر کارگر در راستای تعامل و ارائه راهکارهایی جهت ارتقاء هم افزایی بین دو معاونت در روز دوشنبه 23 دی ماه در تالار گفتگوی معاونت فرهنگی برگزار شد.
 ١٥:٠٩ - 1398/11/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر کارگر: کمیته مدیریت سبز در دانشگاه علامه طباطبائی فعال تر از گذشته خواهد بود
دکتر غلامعلی کارگر در دوره ضمن خدمت مدیریت سبز که به همت مدیریت برنامه، بودجه و تحول سازمانی دانشگاه در روز چهارشنبه 4 دی ماه برای کلیه کارکنان برگزار شد گفت: امروزه اکثر دانشگاه های مطرح در سراسر جهان از جمله دانشگاه هاروارد روز به روز در حوزه مدیریت سبز گام های بیشتر و موثر تری برمی‌دارند و در سال 1386 طرحی تحت عنوان دانشگاه سبز از سوی دانشگاه علامه به وزارت علوم ارائه شد. وی افزود: در دانشگاه های سبز، مواد غذایی مصرف شده وتمام فاضلاب وارد چرخه بازیافت شده و به طبیعت باز می گردند. مصرف وسایلی مانند طلق و شیرازه در حداقل میزان ممکن است و همچنین ماشین ها حتی الامکان از سوخت فسیلی استفاده نمی کنند و معمولا برقی و گازی هستند.
 ٠٨:٣٦ - 1398/10/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه مدیریت سبز در دانشگاه علامه برگزار شد
کارگاه آموزشی مدیریت سبز با هدف آموزش مصرف صحیح و بهینه و مدیریت و تفکیک پسماندهای خانگی در روز چهارشنبه 4 دی ماه به همت مدیریت برنامه، بودجه و تشکیلات دانشگاه علامه در سالن آمفی تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری توسط دکتر سعید مرادی کیا، کارشناس مدیریت پسماند سازمان مدیریت پسماند تهران برگزار شد.
 ١٤:٣٠ - 1398/10/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
غلامعلی کارگر، معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه‌طباطبائی شد
طی حکمی از سوی حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، غلامعلی کارگر، عضو هیئت علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی به سمت معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه منصوب شد.
 ٠٨:٤٤ - 1398/10/07 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>